Doporučujeme: Letenky New York | Levné letenky do Dubaje | Letenky do Barcelony

USA

Nejlevnější letenky
USA

Využijte skvělých nabídek last minute letenek do USA. Vyzkoušejte online rezervační systém na našich stránkách. Porovnáváme nabídky od více než osmi set leteckých společností.

Proč navštívit USA

O USA se říká, že je to země nekonečných možností. Sami Američané jsou hrdí vlastenci, kteří nedají na svůj stát dopustit. Amerika byla kdysi pro český národ jen nedosažitelným snem, avšak v dnešní době už se tam může podívat každý. Jelikož jsou USA třetím největším územním celkem světa, je zřejmé, že mohou cestovatelům nabídnout obrovský rozsah možností. Ať už toužíte po rušných městech, nebo naopak dáváte přednost tiché majestátní přírodě, všeho se vám v Americe dostane vrchovatě. Snad jen milovníci historie a památek by mohli být zklamaní.

Zdroj informací: Levné letenky akční nabídka


Jedním z největších lákadel USA je obrovské město New York plné megalomanských mrakodrapů s rušným životem, který nikdy neutichá. Kdo holduje slavným filmovým hvězdám, rozlehlým plážím a rozmařilému životu by neměl minout Los Angeles a ti z vás, kteří se rádi oddávají hazardu, budou jako v ráji, pokud navštíví hlavní město tohoto sportu, Las Vegas. A až vás ten nekonečný shon velkoměst unaví, můžete si odpočinout na nádherných plážích Floridy nebo například Miami. Jakmile naberete síly, čekají vás pohledy na neuvěřitelné přírodní scenérie. Počínaje famózním Grand Kanyonem v Arizoně a konče Niagarskými vodopády, které lákají turisty již téměř dvě stě let. Pokud s sebou berete děti, určitě byste je neměli připravit o zážitky ze slavného Disney Landu, do kterého můžete zavítat ve státě Kalifornie.